بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

این مجموعه ی عطری طیف بسیار وسیعی از ترکیبات گُل ها را در بر می گیرد. به بیان ساده، این گروه از روایح، عطر گُل های نوچیده ، گُل هایی با عطر دریا، برگ ها و گیاهان و به میزان بسیار ناچیزی رایحه ی گرده های گُل و همچنین عطر گُل های آلدهیدی، میوه ای و ترکیبات شیرین را در خود جای می دهد.

رایحه گلی آلدئیدی (Floral Aldehyde)
نمونه ی برجسته و خالق این گروه عطری، عطر شماره ۵ شانل (Chanel No.5) می باشد که در سال ۱۹۲۱ توسط “ارنست بویکس (Ernest Beaux)” برای خانه عطر شانل ساخته شد. پیچیدگی ترکیبات گُلی این دسته از عطرها نیازمند مقادیر فراوانی از آلدهیدها می باشد.

رایحه گلی میوه ای (Floral Fruity)
عطریاتی با ترکیبات گُلدار و میوه ای از دهه ۱۹۹۰ به بعد به وفور در بازار عطر به چشم می خورند و با افزایش دموکراسی در صنعت عطرسازی، گرایش جوانان نیز به استفاده از چنین عطرهایی روز به روز بیشتر شد. عطرهای این مجموعه بوی تازگی، سبکی و هوای تازه را با ترکیبی از شیرینی و عطر میوه با خود به همراه دارند و بدلیل طیف بسیار گسترده ی روایح این گروه تولید محصولات عطری با چنین روایحی همچنان در حال گسترش می باشد.

رایحه گلی میوه ای شیرین (Floral Fruity Gourmand)
در پی گسترش تولید محصولات عطری با رایحه ی گلی میوه ای، این زیر مجموعه نیز به زیر مجموعه های دیگر اضافه شد و همان طور که از نامش پیداست، رایحه کارامل، شکر، شکلات، آبنبات و غیره را در خود جای داده است.

رایحه گلی سبز (Floral Green)
این گروه ترکیبی از روایح سبز از جمله عطر چمن، علف و انواع برگ ها را در بر می گیرد که به واسطه وجود ترکیبات گلدار حس تازگی و ترشی را در عطر ها ایجاد می کند; دقیقا” حس جوانه زدن یک برگ یا باز شدن یک غنچه ی تازه ی گل.

رایحه گلی چوبی مشک (Floral Woody Musk)
تمامی عطرهایی که در این مجموعه ی عطری قرار می گیرند می بایست حداقل با یکی از روایح چوبی و یا عطرهای مُشکین ادغام گردد تا گرما و غلظت واقعی گرده های گُل را در عطر ها ایجاد نمایند.