بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

به لطف وجود گرما و غلظت نت عنبر در عطرهای شرقی، این روایح جایگاه بسیار برجسته ای را در صنعت عطر سازی به خود اختصاص داده اند. در این مجموعه، عطر دسته های گُل که سرشار از حس تازگی و سرخوشی هستند با مُشک، وانیل، صمغ های عجیب و بیگانه و چوب ترکیب شده اند و روایح شرقی را متولد ساخته اند.

رایحه شرقی گلی (Oriental Floral)
نت پایه ای غالب این گروه روایح شیرین، گرم و عطر گرده ی گل ها می باشد که با گل هایی چون یاسمن، گل مریم، تیار و رایحه تند میخک صدپر درهم آمیخته شده است.

رایحه شرقی فوژر (Oriental Fougere)
هماهنگی خارق العاده ی میان ترکیبات شرقی ( نت های تند و ادویه ای و عطر گرم چوبی ) این مجموعه با بوی خوش اسطخودوس، رُزماری، کومارین و بلوط خزه دار درهم آمیخته شده اند و ترکیبات عطری این گروه را بوجود آورده اند.

رایحه شرقی تند و ادویه ای (Oriental Spicy)
ادویه های گرم و حس برانگیزی چون دارچین، میخک و جوز هندی که با عطر مواد شرقی چون چوب و صمغ ترکیب شده اند نت پایه ای محصولات عطری این گروه را تشکیل می دهند.

رایحه شرقی وانیلی (Oriental Vanilla)
این گروه مجموعه ای از عطرهای شیرین را که بر پایه روایح شرقی ای چون چوب، صمغ، عطر گل ها و انواع ادویه ها هستند درکنار یکدیگر یکجا جمع می نماید و ترکیبات بسیار شیرینی را می سازد. کارامل، وانیل، شکلات، عسل، بادام و دیگر موادی از این قبیل در این ترکیبات این مجموعه مورد استفاده قرار گرفته اند.

رایحه شرقی چوبی (Oriental Woody)
ترکیبات سنتی شرقی که از روایح چوبی چون رایحه گرم صندل یا روایح خشک خس خس و سرو به دست آمده اند در این گروه قرار دارند.